Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Açıköğretim Kitapları

  AÖF Yardımcı Kitap Seçenekleri

  Palme Kitabevi, Açıköğretim müfredatında yer alan her konu ile ilgili tüm kitaplarını sizlere sunuyor. AÖF yardımcı kitap konusunda oldukça geniş bir kütüphanesi olan Palme Kitabevi, aradığınız her alanda en doğru AÖF kaynak kitap seçeneklerini barındırıyor. Bu kitaplar sayesinde her zaman hayalini kurduğunuz üniversite diplomasını almaya bir adım daha yaklaşacaksınız. AÖF yardımcı kitapları ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa, şimdi hepsini cevaplayalım.

  Açıköğretim Yardımcı Kitaplar ile Hayallerinize Kavuşun

  Hayallerinin peşinden gitmek, üniversite eğitimini tamamlamak, veya ilk defa almak isteyenler için Açıköğretim Fakültesi oldukça idealdir. Bu eğitim sistemi pek çok faydayı beraberinde getirmektedir. Açıköğretim sayesinde bir yandan çalışıp bir yandan okuyabilirsiniz. Ekonomik sıkıntılar nedeni ile eğitiminizi ertelemenize gerek kalmaz. Eğer yıllar önce akademik hayata “Hoşçakal!” demek zorunda kaldıysanız ve şimdi yeniden, belki de hayatınızın ikinci baharında tekrar üniversiteye dönmeyi hedefliyorsanız AÖF yardımcı kitap ve kaynaklar işinizi kolaylaştıracaktır. “Bu yaştan sonra yapamam, eksiklikleri kapatamam” demeyin! AÖF yardımcı kitapları ile eksik kaldığınız tüm konuları öğrenecek, yeni bir hayatın hapisini sizlere aralayacak mesleki diplomanızı kolaylıkla elde edeceksiniz.

  Peki, bu nasıl olacak? Okula gitmeden de konuları kavramak mümkün müdür? Evet! AÖF yardımcı kitapları tek başınıza çalışmanıza yardımcı olur. Çünkü AÖF kaynak kitap ve eserler tek başınıza çalışmanıza yol açar. Bu kitaplarda usta kalemlerce yazılmış olan konu anlatımı, karmaşık temaları bile evde tek başınıza anlamanıza yardım eder.

  AÖF derslerini nereden takip ediyor olursanız olun, bu kitaplar sayesinde dersler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmayı başarırsınız. AÖF söz konusu olunca sınavlar da bir şekilde konuşmanın içerisine dahil oluyor. Sınavlar adayların gözünü korkutabiliyor, yeterince çalışılıp çalışılmadığı sorusu akıllara düşüyor. AÖF yardımcı kitaplar içerisinde yer alan soru tiplerini takip ederek de, ileride sınıf geçmek için girmeniz gereken sınavlara eksiksiz bir biçimde hazırlanırsınız. Bu sayede AÖF sınavları sizler için adeta bir çocuk oyuncağı olacaktır. Palme Kitabevi’nin koleksiyonunda yer almakta olan farklı AÖF yardımcı kitaplar ile sınavlardaki başarı tesadüf değildir.

  Her Alanda AÖF Yardımcı Kitap Önerileri 

  Palme Kitabevi’nin seçkisinde yer alan AÖF yardımcı kitap önerileri, oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Kitabevimizde yer alan AÖF yardımcı kitaplar sayesinde hangi lisans eğitim programında kayıtlı olursanız olun doğru kaynağa ulaşırsınız. Sosyoloji, Psikoloji, Temel Matematik, Adalet, Uygarlık Tarihi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İlahiyat, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, İşletme Yönetimi, Uygarlık Tarihi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Antropoloji, Epistemoloji, Felsefe, Maliye gibi farklı alanlarda AÖF yardımcı kitap çeşitlerini Palme Kitabevi’nde bulabilirsiniz. Bu kitaplar kimi zaman bir bölümün temel konularını içerir, kimi zaman da bir bölümün derslerinden bir tanesi için kullanılır. Kullanım amacı ne olursa olsun bu kitaplar sizi başarıya ulaştırır.

  Uzun yıllardır akademik yayın alanında faaliyet gösteren Palme Kitabevi’ne en sık gelen sorulardan bir tanesi AÖF yardımcı kitap önerileri oluyor. Adaylar en ideal kitabın hangisi olduğu konusunda sıkça bizlerin uzmanlığına danışıyor. Palme Kitabevi’nin dikkatlice oluşturulmuş koleksiyonu içerisinde yer alan kitaplar, uzman kadrolu yayınevleri tarafından hazırlanmışlardır. Kolay anlatımlı, örnek sorulu ve sizi alanın uzmanı yapacak olan bu AÖF kaynak kitaplar sayesinde başarı tesadüf değil!

  AÖF Yardımcı Kitap Seçenekleri ile Yeni Bir Meslek Edinin

  Kimi zaman üniversite zamanında doğru tercihler yapamıyoruz. Kendimizi bir anda istemediğimiz bir fakültenin istemediğimiz bir bölümünde bulabiliyoruz. Bu gibi durumlarda öğrencilerin kaderine razı olmasına, istemedikleri bir bölümün mezunu olarak istemedikleri bir mesleğin içerisinde bulmalarına gerek yok. Eğer istemediğiniz bir bölümdeyseniz ya da yeni bir ilgi alanınız varsa ve bunun peşinden gitmek istiyorsanız, o zaman Açık Öğretim Fakültesi’nin derslerini takip edebilirsiniz. AÖF yardımcı kitaplar sayesinde ilgilendiğiniz farklı bir bölümün derslerini yakından tanıyabilir, kendinizi farklı bir alanda geliştirebilir ve yeni bir meslek elde edebilirsiniz.

  Uygun fiyatlı AÖF kaynak kitap seçeneklerimiz için mutlaka sayfamızı inceleyin. İstediğiniz yayınevinden istediğiniz konu ile ilgili kitabı internet mağazamız üzerinden AÖF kitap al seçeneğinden sipariş edebilirsiniz. Kitaplarınız en kısa sürede Palme Kitabevi güvencesi ile elinize ulaşır ve siz de hayallerinizin peşinden gitmeye bugün hemen başlayabilirsiniz.

  >