Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  GMAT

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  GMAT Official Guide Bundle 3e 2019

  Graduate Management Admission Council

  580,00 ₺ 435,00 ₺
  Official Guide Quantitative Review + Official Guide Verbal Review

  McGraw-Hill Education 10 GMAT Practice Tests

  Komisyon

  306,25 ₺ 229,69 ₺

  Cracking the GMAT Premium Edition 2018

  Komisyon

  350,00 ₺ 175,00 ₺
  The All-in-One Solution for Your Highest Possible Score

  Kaplan Complete 2017: The Ultimate in Comprehensive Self-Study for GMAT

  Kolektif

  Fiyat ve temin süresi için lütfen bize ulaşın

  GMAT Hazırlık Kitapları

  Türkiyede lisans eğitiminizi tamamladınız, yüksek lisans eğitimi için rotanızı Amerika Birleşik Devletlerine çevirdiniz! Buradaki üniversitelere başvuru için tamamlamanız gereken pek çok evrak var… CV, referans mektupları, diploma kopyalar, motivasyon mektubu… Ve bir de ABDde geçerli olan kimi sınavlardan alınmış yüksek puanlar!

  GMAT da bunlardan bir tanesi. GMAT kitap seçenekleri için doğru adrese geldiniz! Palme Kitabevi, bu süreçte işinizi kolaylaştıracak GMAT hazırlık kitapları seçeneklerini size sunuyor.

  GMAT Nedir? En İyi GMAT Kitap Seçenekleri Nelerdir?

  En iyi GMAT kitap seçeneklerini öğrenebilmek için öncelikle GMAT nedir sorusuna yanıt verelim… Palme Kitabevi uzun zamandır eğitim sektöründeki uzmanlığını, yurt dışında tahsil görmek isteyen gençlerin önünü açmak adına da kullanmaya karar verdi. GMAT yani Graduate Management Admission Test de, bu hedefe sahip gençlerin başarması gereken sınavlardan bir tanesi…

  Peki, sizi başarıya ulaştıracak en iyi GMAT kitapları hangileri? Bu aslında, sizin sınavda çıkan konulardan hangilerinde eksik olduğunuzla alakalı bir konudur. Yani, GMAT hazırlık sürecini başlatabilmek için öncelikle bu test içerisinde çıkan konulara göz atmak gerek.

  Analitik Yazma

  GMAT içerisindeki ilk bölüm Analitik Yazma bölümüdür. Analitik Yazma içerisinde adayların iki adet kompozisyon yazması beklenir. İlk kompozisyonda, adaylara bir argüman verilir be bu argümanı bir yazı içerisinde tartışmaları beklenir.

  İkinci kompozisyonda ise adaylara kendilerine bir konu verilir ve bu konu ile ilgil yazmaları beklenir. Şimdi bu ekilde bakınca sanki edebi yeteneklerinizi döktürmeniz gereken bir olay varmış gibi görünüyor, öyle değil mi? Oysa bu kompozisyonlar resmen birer Matematik işlemi gibi… Her birinin bir formülü var ve ona uygun yazınca başarılı bir puan alacaksınız. Bu formülü kavramak için GMAT kitapları size yol gösterecektir.

  Sayısal Beceriler

  Gelelim GMAT hazırlık kitapları ile sınav öncesi çalışmanız gereken ikinci kısma… Sayısal beceriler, GMAT kapsamında sınanan ikinci kısımdır. Bu kısımda 37 adet test sorusu vardır. Problem çözme ve veri analizini içeren bu sorular için örnek soru tiplerini GMAT kitapları içerisinde görebilirsiniz.

  Sözel Beceriler

  GMATta çıkan bir başka bölüm ise sözel becerileri içerir. Bu bölüm kapsamında GMAT kitap seçeneklerini kullanarak  cümle düzeltme, okuma ve anlama  ile mantıksal düşünme konularında çıkacak sorulara hazırlanabilirsiniz.

  GMAT kitap seçeneklerinde doğru adres Palme Kitabevi! Birbirinden değerli GMAT kitaplarını raflarımızda bulabilirsiniz.

  >