Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Sınavlara Hazırlık

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Söz Anahtarı

  Sema Günaydın Çınar

  165,00 ₺ 140,25 ₺
  2. 3. ve 4. Sınıflar için

  Söz Anahtarı

  Sema Günaydın Çınar

  155,00 ₺ 131,75 ₺
  3. ve 4. Sınıflar için

  Sınavlara Hazırlık için Yardımcı Kitaplar

  Palme Kitabevi’nin yardımcı kitaplar seçkisi sayesinde sınavlara hazırlık artık çok daha kolay. Günümüzde merkezi değerlendirme ve yerleştirme sınavları, hayatın vazgeçilmez bir parçası oluverdi. Ortaokuldan liseye geçerken LGS ile başlayan bu yolculuk, üniversite sonrasında da farklı formatlarda devam ediyor. Sınavlara hazırlık için yardımcı kitaplar almak ve bunlar üzerinden tekrar yapıp çalışmak başarının anahtarı halini alıyor. Gelin, Palme Kitabevi’nin kaynak kitap türlerini beraber inceleyim. Bu koleksiyonda her sınav için uygun bir yardımcı kitap var.

  İlköğretim, Ortaöğretim ve Lise Yardımcı Kitaplar

  Palme Kitabevi’nin yardımcı kitaplar koleksiyonu, eğitimin ilk aşamalarından başlıyor İlköğretim yardımcı kitaplar, ilköğretim 1. sınıf, ilköğretim 2. sınıf, ilköğretim 3. sınıf ve ilkögretim 4. sınıf arası olan öğrencileri hem okul başarısı anlamında destekliyor hem de test tekniğine aşinalık kazanmalarını sağlıyor. Bu kaynak kitap türleri hem derslere göre tek tek hem de tüm dersler şeklinde kapsamlı olabiliyor. Ortaöğretim yardıcı kaynaklar ise ortaokul 5. sınıf, ortaokul 6. sınıf, ortaokul 7. sınıf ve ortaokul 8. sınıf sürecini kapsıyor ve LGS hazırlık döneminde öğrencilere yardımcı oluyor.

  Burada hem her ders için ayrı konu anlatımı hem de soru bankası türünden en iyi kaynak kitaplar Palme Kitabevi’nin koleksiyonunda bulunuyor. Üniversite sınavı öncesi dönemdekin öğrencilerim faydalanabildiği lise yardımcı kaynaklar ise 9. sınıftan 12. sınıfa kadar lise konularında öğrencileri destekliyor ve üniversite sınavına hazırlanmalarını sağlıyor. Sınava hazırlık kitapları arasında yaprak testler, tarama sınavları ve çıkmış sorular yer alıyor. Hepsini Palme Kitabevi’nin yardımcı kitaplar listesinden ineleyebilirsiniz.

  Sadece öğrenciler için değil öğretmenler için de kitaplarımız var. Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili kitaplar da Palme Kitabevi’ne bulunabilir. Milli Eğitim Bakanlığı Deneme kitapları, Milli Eğitim Bakanlığı Konu Anlatımlı kitaplar ve Milli Eğitim Bakanlığı Soru Bankası gibi kaynaklar yardımcı kitaplar arasında bulunabilir.

  Yabancı Dilde Yardımcı Kaynak Kitap Seçenekleri

  Palme Kitabevi’nin koleksiyonunda yabancı dilde eğitime destek olabilecek birbirinden değerli kaynak kitap seçenekleri de bulunmaktadır. Bu kaynak kitap türleri arasında Türkiye’deki pek çok yüksek eğitim kurumu tarafından da istenen IELTS, TOEFL, TIPDİL, YÖKDİL ve YDS gibi sınavlara hazırlık kitapları yer almaktadır. Bu kitaplar sayesinde yabancı dil ile ilgili bilgileri pekiştirmek ve bu sınavlara özel olarak hazırlanmak mümkündür.

  Yabancı dil ile ilgili kaynak kitap seçenekleri arasında, yabancı ülkelerde okumayı ya da çalışmayı arzu eden adayların işini kolaylaştıracak yardımcı kitaplar da yer almaktadır. Bu kitaplar arasında ACT, GRE, GMAT, USMLE, SAT ve TOEIC gibi sınavların kitapları yer almaktadır. Eğer hayalinizde yurt dışına okumak varsa, bu kaynak kitaplar sizi hayalinize ulaştıracaktır!

  İyi Bir Kariyerin Anahtarı: En İyi Kaynak Kitaplar

  Palme Kitabevi, Türkiye’de başarılı bir mesleği icra etmek isteyen kişilere de gerekli yardımcı kitaplar konusunda geniş bir kütüphane sunmaya devam ediyor. Türkiye’de farklı meslek gruplarından kişilerin yapması gereken sınavlara daha başarılı bir şekilde hazırlanmak için gereken en iyi kaynak kitaplar koleksiyonumuzda yer almaktadır.

  Memur olmayı hedefleyenler için girilmesi gereken sınav KPSS kitapları, Palme Kitabevi’nin meslek eğitimi kitapları seçkisinde en geniş yeri tutan kitaplardır. KPSS yardımcı kaynaklar koleksiyonumuz oldukça geniştir ve her puan türünde başarıyı hedefleyen adaylara yardımcı olur. KPSS’nin yanısıra EKPSS, Görevde Yükselme Sınavı, Adli - İdari Hakimlik, DHBT, Bankacılık Sınavları, Gelir Uzmanlığı Sınavı, İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı, Kaymakamlık, KGK, Yüksek Seçim Kurulu, SMMM - YMM, Polis Meslekiçi, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği ve SPK - SPF Kitapları gibi sınavlara hazırlık kitapları ve yardımdı kaynaklar konusunda Palme Kitabevi’nin seçkisini inceleyebilirsiniz. Bu kitaplar, düzgün çalışma, azim ve kararlıklık ile başarı tesadüfi değildir.

  Akademik Başarı için Sınav Kitapları 

  Akademik hayatta başarılı olmak isteyen adayların çok fazla kitap okuması gerek! Bu kitaplar arasında aynı zamanda merkezi sınav kitapları da yer alıyor. ÖSYM tarafından istenen ALES için yüksek bir puan hedefleyen öğrencilerin başarıya ulaşmasına yardımcı olan kitaplar yine Palme Kitabevi’nde bulunabilir. Açıköğretim programı ile akademik hayatına devam eden öğrenciler için Açıköğretim Kitapları listemizdedir. Hedeflediği bölüme giremeyen ya da zaman içerisinde hayalleri, tercihleri değişen öğrenciler için de gereken DGS kitapları yine Palme Kitabevi’nin koleksiyonunda yer almaktadır. Yabancı ülkelerden ülkemizde üniversite okumak isteyenlere yönelik YÖS yardımcı kaynaklar seçeneklerimiz de vardır.

  Palme Kitabevi, akademik hayatın her alanında başarıya ulaşmak isteyen kişilere destek olmak için birbirinden farklı yayınevleri tarafınsan hazırlanmış, farklı soru tiplerini barındıran çeşitli kitapları sizlere sunuyor.

  >